GenieMat™ FF Modular

Opis

picture

Gotowy panel podłogowy wykonany z płyty OSB, gumowych izolatorów akustycznych o grubości 25mm oraz izolacji akustycznej z wełny mineralnej. Wielokomponentowa budowa zapewnia wyśmienite właściwości akustyczne w całym paśmie częstotliwości.

Informacje ogólne

GenieMat™ FF-44 Modular i GenieMat™ FF-70 Modular są oferowane w postaci kwadratowych paneli o wymiarach 600mm x 600mm.

GenieMat™ FF-44 i FF-70 Modular są przeznaczone do stosowania wszędzie tam, gdzie wymagana jest znakomita redukcja hałasów powietrznego i uderzeniowego oraz kontrola nad nimi, m.in. w studiach nagraniowych, kinach domowych, salach koncertowych, placówkach medycznych, salach gimnastycznych, siłowniach, salach tanecznych oraz w budownictwie komercyjnym, przemysłowym i wielorodzinnym.
Może być układana bezpośrednio pod bloczki gipsowe, lekkie i ciężkie wylewki betonowe oraz bezpośrednio pod wykończeniową warstwę podłogi.

Prostota montażu GenieMat™ FF-44 i FF-70 Modular umożliwia instalację nawet przez niedoświadczonego wykonawcę. Mata nie ulega uszkodzeniu, nie przesuwa się pod wpływem nacisku i jest wystarczająco wytrzymała do wykonywania prac przed pokryciem jej warstwą betonu lub drewna.